Zakres Usług

HomeZakres Usług

Oferujemy usługi pomocy komputerowej. Za pomocą połączenia rozwiązujemy różnorodne zadania zdalnie lub dojeżdżamy do Klientów osobiście. Dodatkowo doradzamy w kwestii wyboru narzędzi pracy (laptop, notebook, tablet) w zależności od zapotrzebowań Klienta, oraz zapewniamy sprzęt w atrakcyjnych cenach.

Kłopot z siecią? Niedziałające urządzenie peryferyjne? Dobrze trafiłeś, w trybie ekspresowym rozwiążemy każdy Twój problem.

Projektujemy strony internetowe na potrzeby klienta z indywidualną szatą graficzną, począwszy od prostych stron wizytówkowych skączywszy na zaawansowanych systemach z CMS czy też sklepów internetowych. Profesjonalne projekty pod wymagania klienta, nieograniczona ilość poprawek w ramach zamknięcia projektu.

Responsywność to nasza cecha która wyróżnia nas z pośród konkurencji, zapewniamy iż wszystkie strony wykonane są w technologi Responsive Web Design.

Specjalizujemy się w szeroko pojętej grafice komputerowej. Projektujemy identyfikację wizualną (logotypy, wizytówki, ulotki, broszury, plakaty, papier firmowy, brand hero), bannery. Mało tego! Na potrzeby Klienta stworzymy również grafiki na portale społecznościowe, newslettery, szablony allegro i inne.

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio.

Problem z poprawnym funkcjonowaniem urządzeń w firmie? Mamy dla Ciebie specjalny pakiet obsługi firmy pod kątem IT. Zadbamy o ład, porządek i sprawność działania całej infrastruktury.

Miesięczna obsługa firmy już od 399zł, szczegóły u naszego konsultanta.

Prowadzimy kampanie internetowe min. google Adwords, Social-Media. Uświadomimy Cię, jak możesz zaistnieć w Internecie oraz zrealizujemy pierwsze kampanie! Zachęcamy do skorzystania z oferty projektowania indywidualnych aplikacji na Facebooka, galerie, recenzje i inne w zależności od preferencji Klienta.

Wykonujemy swoją pracę kompleksowo – prócz projektowania stron, składania propozycji ich układu oraz szaty graficznej dopasowanej do charakteru firmy, dbamy również o jakość treści. Za pomocą siły słów nie opiszemy Twojego produktu – ale pokażemy, jak wiele korzyści on ze sobą niesie i dlaczego potencjalny nabywca miałby wybrać właśnie Twoje usługi. Stosujemy nowoczesne trendy w zakresie Contentu.