Grafika

 

Grafika Komputerowa

 

Wygląd wizualny firmy oraz jej reklama są pierwszymi elementami na które klienci zwracają uwagę, dlatego warto o nie zadbać. Nasza firma to profesjonalny skład oferujący projektowanie logo i tworzący dla Państwa biznesu estetyczne i funkcjonalne grafiki oraz nośniki reklamy w postaci ulotek, plakatów, katalogów czy opakowań. Do naszych zadań należy również tworzenie filmów promocyjnych, kompleksowej identyfikacji wizualnej (logo, papeteria) i wiele wiele więcej! Szukasz sposobu na oryginalne wyróżnienie się na tle licznej konkurencji? A może masz ochotę odświeżyć wizerunek swojej działalności? Przy użyciu nowoczesnych technik, kierując się aktualnymi trendami oraz własną wiedzą, zrobimy absolutnie wszystko, abyś osiągnął swój cel.

Współpraca z nami daje gwarancję zadowolenia!

HIPERAKTYWNI – najbardziej atrakcyjne ceny, absolutne bezpieczeństwo oraz szybkie projektowanie materiałów graficznych.

 

Identyfikacja Wizualna

 

logo

Jest to element firmy za pomocą którego jesteśmy dobrze rozpoznawalni w szerokim świecie konkurencji. Bardzo dobrze przemyślane i przygotowane logo pomaga utożsamić się ze świadczonymi usługami lub sprzedawanymi produktami. U nas nie musisz płacić za dodatkowe poprawki. Liczy się efektowny efekt końcowy oraz Twoje zadowolenie.

plakaty

Wielkopowierzchniowe formy reklamy zewnętrznej jakimi są plakaty pomagają dotrzeć do szerokiego grona klientów. Projekty naszych plakatów przygotowujemy stosownie do tematyki biznesu i treści którą chcesz na nim zamieścić. Każdy plakat musi mieć swój indywidualny charakter by wyróżnić się spośród innych różnorakich form reklamy dostępnej na rynku i przykuć wzrok.

katalogi

Katalogi to niesamowita drukowana forma reklamy, która pomaga przedstawić nasze usługi w szerszej formie. Katalogi projektujemy zgodnie z żądaną tematyką. Niektóre są typowo klasyczne i estetyczne, a niektóre szalone i kolorowe. Wszystko zależy od faktu do jakiej grupy Klienów chcemy trafić. Dokładnie analizujemy każdy aspekt.