Marketing Internetowy

HomeZakres UsługMarketing Internetowy

 

Marketing Internetowy

 

Marketing internetowy to nowa forma marketingu, która funkcjonuje w sieci: na stronach WWW, w wyszukiwarce Google, i w różnych sklepach internetowych. Przykładami marketingu internetowego są przede wszystkim: reklamy multimedialne, banery, ale i pozycjonowanie, bądź tak zwany e-PR. Dzięki marketingowi  internetowemu, firma działają w sieci ma możliwość łatwego dotarcia do konkretnie sprecyzowanej grupy odbiorców, czyli swoich potencjalnych kontrahentów. Ze względu na mocno rozbudowaną ofertę marketingu internetowego, strategia dotarcia do twoich klientów może być mocno zróżnicowana.

Z całej gamy rozwiązań wybierzemy Twojej firmy tylko narzędzia które uznamy za skuteczne w tym wypadku. Zmierzymy efekty działań i zaproponujemy strategię obecności Twojej firmy w Internecie.

Wykorzystując nasze usługi staniesz się liderem rynku!

HIPERAKTYWNI – najbardziej atrakcyjne ceny, gwarancja rzetelności oraz profesjonalnie prowadzone kampanie internetowe.

 

Działania Marketingowe

 

Optymalizacja

Optymalizacja witryn internetowych poprawia jakość strony pod kątem jej budowy, poprawności kodu źródłowego, dostępności dla Google oraz internautów. Zajmujemy się, aż trzema obszarami optymalizacji witryn: optymalizujemy kod strony, treść, oraz optymalizujemy konwersję. Dzięki naszym usługom, strona będzie chętniej odwiedzana przez internautów, co przełoży się także na wzrost odwiedzin. Odpowiednio wypunktowane słowa kluczowe oraz unikalna treść przyciągną klientów odwiedzających Twoją stronę w celu uzyskania informacji.

pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron (SEO) służy podbiciu pozycji rankingowej witryny internetowej w wyszukiwarkach (Google), w wynikach wyszukiwania pod określonymi frazami. Jest to prawdopodobnie najbardziej skuteczna metoda zapewnienia wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania, a tym samym zwiększenia liczby internautów odwiedzających Twoją stronę i zapoznających się z ofertą firmy. W ramach naszej usługi przeprowadzamy także bezpłatny audyt strony WWW i jej dogłębną optymalizację.

Analityka internetowa

Analityka internetowa to działanie polegające na  analizie statystyk stron internetowych, serwisów czy aplikacji WWW. Pozwala to na badanie realnej efektywności prowadzonej działalności w internecie i optymalizację popartą zebranymi danymi statystycznymi. Dzięki wykorzystaniu funkcjonalności Google Analytics (oraz pokrewnych systemów analitycznych) dokonujemy dogłębnej analizy umożliwiającej właściwe podejmowanie najbardziej trafnych decyzji w temacie wyboru odpowiednich narzędzi.