Strony Internetowe

HomeZakres UsługStrony Internetowe

 

Strony Internetowe

 

Oferujemy swoim nowym oraz stałym klientom projektowanie oraz budowę od A do Z profesjonalnych serwisów WWW będących idealną i wydajną wizytówką firmy w Sieci. Tworzone strony internetowe przez naszych web designerów są idealnie dopasowane do każdej sytuacji i potrzeb Klienta, dzięki czemu z powodzeniem realizują cele marketingowe w Internecie, co pozwala nadać rozpęd Twojemu raczkującemu biznesowi, lecz również utrzymać aktualną pozycję na rozwijającym się rynku.

Bardzo zachęcamy do nawiązania regularnej i owocnej współpracy!

HIPERAKTYWNI – najbardziej atrakcyjne ceny, absolutne bezpieczeństwo oraz szybkie projektowanie responsive web design.

 

Projektowanie Stron WWW

 

systemy zarządzania treścią

Angielskie określenie CMS to po prostu oprogramowanie umożliwiające prostą edycję serwisów internetowych i wewnętrznych w trybie on-line i nie wymagające od użytkownika absolutnie żadnej wiedzy informatycznej.

Zalety Systemu Zarządzania Treścią:

  • Możliwość bardzo szybkiej aktualizacji zawartości stron,
  • Możliwość szybkiego i dokładnego realizowania zmian np. wprowadzania nowego produktu do sklepu,
  • Drastyczne obniżenie kosztów administracji

sklepy internetowe

Zarządzanie witryną przy wykorzystaniu systemu HIPERAKTYWNI odbywa się za pomocą prostego panelu administracyjnego. Poszczególne elementy pozwalają tworzyć i aktualizować określone części strony internetowej na której sprzedajesz swoje produkty. Dzięki innowacyjnemu silnikowi nie jest potrzebna instalacja żadnego dodatkowego oprogramowania, a wystarczy jedynie tradycyjna przeglądarka WWW. Sklep oczywiście dostosowujemy do twoich potrzeb i wymagań.